Hakkımızda

Erad Elektromekanik

HUSQUVARNA & DR.BENDER & WEKA & EIBENSTOCK & KEYANG & SPARKY & SEMAK ÜRÜNLERI
…YETKİLI SERVİSİ…

Firmamız 2005 yılından bu yana profesyonel ekibiyle, matkap, hilti, karot makinası tamiri, bakımı ve orjinal yedek parça hizmeti sunmaktadır. Firmamız DR. Bender ve Weka yetkili servisidir. Kalite ve disiplini ilke edinmiş bir firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. En kısa sürede en kaliteli hizmeti uygun maliyetle sunabilmek için firmamız hizmetinize hazırdır. Türkiye geneline kargo aracılığı ile hizmet vermekteyiz.
Servisimize gelen makinalar müşterinin şikayeti doğrultusunda incelenerek, gerekli ücretlendirme yapılıp onay alındıktan sonra bakım veya onarım işlemine geçilir. Yapılan tüm işlemler ‘Servis Formu’ ile kayıt altına alınmaktadır.

* Yapılan ürünler 6 ay servis garantilidir. (karot makinaları dahil değildir)

* Orjinal Yedek parça hizmeti vermekteyiz.

* Kargo araclığı ile Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz

Günümüz koşullarında, Türkiye’deki ve Yurtdışındaki, durmaksızın gelişen teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerimize zaman ve maliyet avantayı sağlayarak, onların memnuniyetine ve ihtiyacına yönelik bir sistemle çalışarak, verimliliği arttırarak çözümler üreterek, müşteriye özel ihtiyaçları çabucak saptayarak, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını sizlerle paylaşmaktan büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

Kaliteli hizmeti ve kaliteli ürün sağlamayı ilke edinmiş, dürüst çalışmayı prensip edinmiş, uygun fiyat konusundastandardı sağlamış firmamız; tecrübesiyle uzun yıllardır her markanın elektrikli el aletleri, bobinaj, çeşitli markadaısıtıcılar ,kompresör,kaynak makineleri, el aletlerinin tamiri, bakımı vs. konularda hizmet veren bir firmadır.Müşteriye kaliteli ürün sunmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak kuruluşumuzun yıllardır sürdürdüğü temel bir politika olmuştur.

 

Call Now Button